NM: Šokių aerobika

Šokių aerobika

AEROBIKOS mokytoja Greta nuotolinio mokymo laikotarpiu su savo būrelio narėmis bendraus uždaros Messenger grupės pagalba. Jums bus siunčiama aktuali informacija, užduotėlės, video nuorodos, kūrybinės užduotys ir pan. Aptarsime, kaip ir kokius pratimus atlikti, ką patobulinti.
Būtų labai smagu matyti, kaip atliekate paskirtas užduotis, kaip ir ties kuo dirbate, kaip jums sekasi. Tai gali būti nuotrauka ar trumpa video ištraukėlė.

Iki pasimatymo!

NAUJOS aerobikos būrelio užduotėlės. Pajudėkime!

ĮVAIRIOS MANKŠTOS GEGUŽĖS MĖNESIUI (video nuorodos)

MANKŠTOS BALANDŽIO MĖNESIUI (video nuorodos)

ĮVAIRIOS MANKŠTOS KOVO MĖNESIUI (video nuorodos)

Sveiki!
Pristatau jums 4 efektyvių pratimų seriją, kurią siūlau įtraukti į savo kasdieninę rutiną, nes užtruksite tik 10 minučių per dieną!
1. Pritūpimai prie sienos
Norėdami atlikti šį pratimą, atsistokite nugara atsiremdami į sieną ir pastatykite kojas maždaug pusę metro nuotoliu nuo sienos. Jos turėtų būti klubų plotyje. Sulenkite kelius ir slinkite nugara žemyn per sieną, kol keliai bus 90 laipsnių kampu. Kelio sąnariai visada turi būti virš kulkšnių, todėl gali tekti pėdas perkelti toliau nuo sienos. Atminkite, kad jūsų šlaunys turi likti lygiagrečios grindims. Palaikykite taip savo kūną apie 25-50 sekundžių ir tada atsikelkite. iš viso kartokite 3 tokias serijas.
2. Pilvo lenta
Pasirinkite patogią vietą ir naudokitės mankštos kilimėliu. Atsistokite į lentos padėtį veidu žvelgdami į apačią, atsiremkite dilbiais į minkštą kilimėlį, o alkūnės turėtų būti tiesiai po pečiais. Liemenį laikykite tiesų ir įtemptą, kūnas turi būti tiesia linija nuo galvos iki kojų.
Darykite šį pratimą tiek laiko, kiek tik galite, ir pabandykite palaipsniui ilginti laiką. Pakartokite seriją 4 kartus.
3. Šokinėjantis Džekas
Pradėkite, stovėdami tiesiomis kojomis ir rankomis išilgai kūno. Dabar šokinėkite aukštyn ir išskėskite tuo metu kojas, pakeldamas rankas virš galvos ir beveik liesdami delnus. Dabar vėl grįžkite į pradinę padėtį. Sportuokite taip apie 30 sekundžių, o po to pailsėkite 30 sekundžių. Pakartokite taip 3 kartus.
4. Pilvo pratimai
Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir padėkite kojas ant grindų klubų plotyje. Uždėkite rankas ant šlaunų, krūtinės ar galvos. Lėtai sulenkite liemenį į viršų, ir tada nuleiskite. Galite padaryti 10 pakartojimų ir tada padaryti 2 minučių pertrauką. Šią seriją pakartokite 3 kartus.
Linkiu geros mankštos!

Įspūdinga! Efektinga! Tokiais šūksniais palydime visus, sugebančius grakščiai atsistoti ir pastovėti ant galvos. Mūsų kūnui ši padėtis yra neįprasta, kasdienėje veikloje mums to niekada neprireikia, tad šis iššūkis reikalauja tam tikrų pastangų. Bet turiu nuraminti, kad stovėjimas ant galvos tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai sudėtingas ir sunkiai pasiekiamas. Sportuojantiems žmonėms prireikia vos 2-3 treniruočių įvaldyti šiai padėčiai. Na, o nepakankamai sutvirtėjusiems laiko prireiks šiek tiek daugiau.


ĮVAIRIOS MANKŠTOS KOVO MĖNESIUI (video nuorodos)


 

Atliekame pratimus su pasirinkta muzika.
Refleksija
1. Ar pasisekė atlikti visus pratimus?
2. Kuris buvo sunkiausias?