NM: Lietuvių kalbos būrelis

Lietuvių kalbos būrelis

Mieli vaikai,

Nuo balandžio 1 d. su jumis bendrausiu nuotoliniu būdu, pasitelkusi elektroninį paštą. Kadangi ne visi turite susikūrę savo paskyras, jums pagelbės tėvai. Kaskart būrelio laiku atsiųsiu kūrybines užduotis, kurioms atlikti tikrai prireiks interneto, o gal ir tėvelių ar net senelių pagalbos. Bet tai puiku ir sveikintina – juk šį laiką galime išnaudoti megzdami kuo šiltesnius tarpusavio santykius. Pasibaigus tokio mokymosi etapui kiekvienoje grupėje bus išrinktas sparčiausias, dažniausiai dalyvavęs ir mažiausiai klydęs dalyvis.

Sėkmės jums!

Mokytoja Vida

KONKURSAI, PARODOS, PROJEKTAI

Lietuvių kalbos mokytoja Vida organizuoja bendrą visų būrelių projektą „Parašykim klubo knygą“. Ji kviečia prisijungti visus klubo vaikus, tėvelius bei mokytojus ir papasakoti kaip jie jaučiasi šiuo keistu, neįprastu, netgi istoriniu laikotarpiu.
Kuo gyvenate, kaip leidžiate dienas, ką naujo išmokote, kokios mintys užplūsta, apie ką svajojate, ko šiuo laikotarpiu labiausiai trūksta, galbūt kažką ėmėte vertinti kitaip, ko kasdien laukiate, kuo džiaugiatės…

Mielieji, rašykite apie viską! Labai lauksime jūsų laiškų elektroniniu paštu vidabil@gmail.com. Visi jūsų darbai bus susegti į pačių parašytą knygą, kurią kada nors bus smagu pavartyti. Sėkmės!