Tvarkaraštis

2022–2023 M. M. UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

LAZDYNŲ SKYRIUS
Architektų g. 224
  JUSTINIŠKIŲ SKYRIUS
Justiniškių g. 62A
BŪRELIO PAVADINIMAS
VADOVO VARDAS, PAVARDĖ
UŽSIĖMIMŲ LAIKAS
VIETA
  BŪRELIO PAVADINIMAS
VADOVO VARDAS, PAVARDĖ
UŽSIĖMIMŲ LAIKAS
VIETA
KERAMIKA
Monika Jonuškaitė
Pirmadieniais
17.00–18.30 (1 gr.)
Trečiadieniais
17.00–18.30 (2 gr.)

I kabinetas

  KERAMIKA
Monika Jonuškaitė
Antradieniais
17.00–18.30

5 kabinetas

DAILĖ
Gitana Čepytė-Zalieckienė
Antradieniais
16.30–18.00 (1 gr.)
Ketvirtadieniais
15.00–16.30 (2 gr.)

I kabinetas

  DAILĖ
Andrius Makarevičius
Trečiadieniais
15.30–17.00 (1 gr.)
17.00–18.30 (2 gr.)

5 kabinetas

LIETUVIŲ KALBA
Daina Dobiliauskienė
Trečiadieniais
15.00–16.30 (2–3 kl.)
16.40–18.10 (4–5 kl.)

II kabinetas

  LIETUVIŲ KALBA
Evelina Skeberdienė
Pirmadieniais
15.30–17.00 (2–4 kl.)
5 kabinetas

Antradieniais
15.30–17.00 (5–7 kl.)
2 kabinetas

GIMNASTIKOS PRADMENYS
(4–6 m.)
Greta Rimkuvienė
Antradieniais
17.45–18.45
Ketvirtadieniais
17.45–18.45

L/d „Pakalnutė“ salė, Architektų g. 44

  GIMNASTIKOS PRADMENYS
Greta Rimkuvienė
Trečiadieniais
17.00–18.00 (6–7 m.)
18.00–19.00 (4–5 m.)

3 kabinetas

ANGLŲ KALBA
Lina Mejerienė
Pirmadieniais
15.00–16.30 (2 kl.)
16.40–18.10 (3–4 kl.)

II kabinetas

   „ŽINGEIDUKO“ MOKYKLĖLĖ
Jelena Arnatkevičienė
Antradieniais
17.30–19.00 (3–4 m.)

Ketvirtadieniais
17.30–19.00 (5–6 m.)

 2 kabinetas

DIZAINAS
Gitana Čepytė-Zalieckienė
Antradieniais
15.00–16.30  (1 gr.)
Ketvirtadieniais
16.30–18.00  (2 gr.)

I  kabinetas

  RANKDARBIŲ BŪRELIS
Evelina Skeberdienė
Ketvirtadieniais
15.30–17.00

5 kabinetas

POP ŠOKIAI
Greta Rimkuvienė
Antradieniais
16.00–17.30 (5–8 kl.)
Ketvirtadieniais
16.00–17.30 (1–4 kl.)

Ąžuolyno progimnazijos šokių salė, Architektų g. 68

  ANGLŲ KALBA
Jelena Klišienė
Pirmadieniais
15.00–16.30 (3–4 kl.)
16.40–18.10 (5–6 kl.)

2 kabinetas

DAINAVIMAS
Dalia Magylienė
Penktadieniais
15.00–16.30 (ansamblis)
16.30–18.00 (akustinė grupė)

II kabinetas

  LINIJINIAI ŠOKIAI
Viktorija Urmonaitė-Aleknienė
Pirmadieniais
16.15–17.40 (1–4 kl.)
17.45–19.00 (5–8 kl.)

3 kabinetas

    KOMPIUTERINIS RAŠTINGUMAS
Eimantas Skeberdis
Trečiadieniais
17.30–19.00 (2–4 kl.)

2 kabinetas