Pagrindinis

Klubas „Lakštingala“ pradėjo veikti 1973 m. Taigi jau 50 metų savo veikla džiugina Lazdynų ir kitų miesto mokyklų vaikus, siūlydamas jiems prasmingai praleisti laiką.

Čia mokiniai gali ne tik lavinti savo gebėjimus, pažintinius bei kūrybinius polinkius pasirinkę patinkantį būrelį, bet ir skleistis kaip asmenybės, susirasti naujų draugų, pažinti bendravimo su mokytojais teikiamą džiaugsmą. Klube jie gali turiningai leisti laisvalaikį, dalyvaudami įvairiuose konkursuose, ekskursijose, išvykose, o vasarą – stovykloje.

Klubas yra tarsi maža bendruomenė. Neretai jį pradėję lankyti vaikai čia praleidžia ne vienus metus, užmezga stiprius ryšius tarpusavyje ir su mokytojais, tad net baigdami mokyklą nenori skirtis su „Lakštingala“. Būtent tai ir palaiko kolektyvo entuziazmą, neleidžia išsisemti idėjoms, skatina jį ieškoti naujų kūrybinių krypčių.

Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikams, kurie lanko klubą ir kviečiame vaikus ir jaunimą įsitraukti į mūsų veiklą. Juk sakoma: žmogui reikia žmogaus. Tad bendraukime, padėdami vieni kitiems ieškoti savęs ir mažuose dalykuose atrasdami tai, kas nauja bei reikšminga.

Mūsų duomenys:

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas ,,Lakštingala“
Įstaigos kodas 191663515

Lazdynų skyrius: Architektų g. 224-64, LT-04215 Vilnius
Justiniškių skyrius: Justiniškių g. 62A, Vilnius