NM: Šiuolaikiniai šokiai

Šiuolaikiniai šokiai

ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ mokytoja Greta nuotolinio mokymo laikotarpiu su savo būrelių vaikais ir jų tėveliais bendraus uždarų Messenger grupių pagalba. Jums bus siunčiama aktuali informacija, užduotėlės, video nuorodos, kūrybinės užduotys ir pan. Aptarsime, kaip ir kokius pratimus atlikti, ką patobulinti.
Būtų labai smagu matyti, kaip vaikai atlieka paskirtas užduotis, kaip ir ties kuo dirba, kaip jiems sekasi. Tai gali būti nuotrauka ar trumpa video ištraukėlė.

Iki pasimatymo!

NAUJOS šokių būrelio užduotėlės. Pajudėkime!

ĮVAIRIOS MANKŠTOS GEGUŽĖS MĖNESIUI (video nuorodos)

MANKŠTOS BALANDŽIO MĖNESIUI (video nuorodos)

ĮVAIRIOS MANKŠTOS KOVO MĖNESIUI (video nuorodos)


Šokio ir dailės draugystė – pasigaminkime knygos skirtuką 


SMAGUS KALĖDINIS ŠOKIS

https://calendar.myadvent.net/?id=16755e847fffe65b06172b5ba9f27eeb

 

Pasikartokime šokį FINESSE:

Išmokime / pasikartokime LRT projekto MATAU TAVE šokį:

Šiuolaikinių šokių ir šokių aerobikos būrelių nariai jungiasi į tarptautinę vaikų draugystės iniciatyvą „Say Hi“ ir kartu su kitais moksleiviais iš 13 Europos šalių bei Japonijos kviečia vaikus būti draugiškais vieni kitiems, priimti kiekvieno išskirtinumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas. Lietuvoje šios kampanijos šūkis – MATAU TAVE! Akcijos kulminacija taps lapkričio 12 d. vienu metu transliuojama visų iniciatyvos dalyvių atliekama daina ir šokis.


 

 

2020 m. balandžio–gegužės mėnesių nuotolinių užduotėlių archyvas:

STATINIAI TEMPIMO PRATIMAI

Mokomės naują šokio junginuką, sėkmės!

 

UŽDUOTĖLĖ – ŠOKIO KŪRIMAS

Išbandykime jėgas!
ŠOKIO PROTMŪŠIS

Mokytoja Greta kviečia visus pajudėti ir pasimokyti smagų šokį! Šokio vaizdo įrašą rasite čia: https://www.facebook.com/klubaslakstingala/videos/148811913239201/