NM: Gimnastikos pradmenys

Gimnastikos pradmenys

GIMNASTIKOS mokytoja Greta nuotolinio mokymo laikotarpiu su savo būrelių vaikais ir jų tėveliais bendraus uždarų Messenger grupių pagalba. Jums bus siunčiama aktuali informacija, užduotėlės, video nuorodos, kūrybinės užduotys ir pan.
Būtų labai smagu matyti, kaip vaikai atlieka paskirtas užduotis, kaip jiems sekasi. Tai gali būti nuotrauka ar trumpa video ištraukėlė.
Iki pasimatymo!

Pasimankštinkime!

NAUJOS gimnastikos būrelio užduotėlės. Pajudėkime!

PATS SPORTUOJU IR KITUS MOTYVUOJU

PRIIMK IŠŠŪKĮ
MOKYTOJAMS IR TĖVAMS – pratimas „PRITŪPIMAI“. Pirmadienį  10 pritūpimų, kiekvieną dieną pridėti po 10, penktadienį – 50 pritūpimų.
VAIKAMS –  pratimas „LENTA“. Pirmadienį laikyti „Lentą“ 30 s, kiekvieną dieną plius 5 sekundės; penktadienį- 50 sekundžių.

Sveiki! DAROM ŠPAGATĄ
Špagatas yra tarsi esminis lankstumo kriterijus. Tačiau , noriu pasakyti, kad bet kuris žmogus gali tai padaryti! JEI NORO YRA BUS IR JIS😉 Atkakliai atlikite tempimo pratimus, kartokite kasdien, vieną tempimo pratimą statinėje padėtyje laikykite 20-40 sek. Visus tempimo pratimus galima pakartoti kelis kartus.

Sveiki! Su Naujais Metais! O gal šiek tiek jogos po švenčių?😉 Joga yra puikus užsiėmimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems: ji pagerina lankstumą, koordinaciją, suteikia daugiau jėgų ir padeda išmokti daugiau apie atsipalaidavimą, o kartu ir laikas praleidžiamas linksmai. Šiandien dalinuosi žaidybinės jogos kortomis. Čia rasite nuotaikingus paveiksliukus su aprašymais. Rinkitės kortelę, skaitykite aprašymą ir atlikite pratimą.🧘‍♀️🧘🏻 Jeigu turite galimybę atsispausdinkite! Labai šaunu, kad nepamirštate dalintis smagiomis sporto akimirkomis su manimi.😊
Mokytoja Greta

JOGOS KORTOS

Labai smagu, kad sulaukėme kvietimo dalyvauti „Kalėdiniame iššūkyje“ . Noriu informuoti ir užakcentuoti – iššūkyje gali dalyvauti visi vaikai, jų tėveliai, net broliukai ar sesutės. Galite šokti su paprasta ar kalėdine apranga ir t.t. Tai paliekama Jūsų fantazijai. Tik dvi sąlygos reikalingos, kad dalyvautumėte iššūkyje: 1) Išmokti sukurtą šokį. 2) Jį nufilmuoti ir atsiųsti mokytojai Gretai iki gruodžio 10 d. Gero vakaro! P.S šokio daina Telebimbam „Kalėdos“

UŽDUOTĖLĖ-ŽAIDIMAS VISAI ŠEIMAI – STEBUKLINGI ŽODŽIAI

Visą spalio mėnesį gimnastikos būrelio vaikai dalyvavo projekte Olimpinis mėnuo 2020. Mokytoja Greta dėkoja, kad vaikai buvo labai aktyvūs ir dalinasi projekto video mankštelėmis. Smagaus sporto!


 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.